| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 4 In One: Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Supported Protocols | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| Communication | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Working Frequency | ISM 902~928MHz And ISM 865~868MHz,Other Frequency Standards (customized) |
| Operation Mode | Fixed Frequency Or Software Programmable |
| RF Power | 0~30dBm,Software Programmable |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Camera | SONY 200W Pixel Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 8" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID/IC |
| Support | Yes |
|---|---|
| Facial Recognition | Yes |
| System Type | Software |
| Reporting & Analytics | Yes |
| Authentication Method | Facial Recognition |
| Packaging Details | BOX |
|---|---|
| Delivery Time | 3-7 |
| Payment Terms | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 500/DAY |
| Screen | 5-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Screen | 8-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| Power Supply | DC12V 1A |
| Log Capacity | 500,000 |
| Face Capacity | 5,000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera+2MP Infared Camera |
| Packaging Details | bag |
|---|---|
| Delivery Time | 7-10day |
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 500/day |
| Place of Origin | shenzhen |
| Screen | 8-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 500,000 |