| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Unlock Way | Mobile APP +Fingerprint + Password + Card + Key |
| Fingerprint Capacity | 100 |
| Fingerprint Sensor | Capacitive |
| Tuya APP | Support Iphone And Android Phone |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Unlock Way | Mobile APP +Fingerprint + Password + Card + Key |
| Fingerprint Capacity | 100 |
| Tuya APP | Support Iphone And Android Phone |
| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Model Number | TM-K2 |
| Product Name | Gps Tracking Guard Patrol System |
| Application | Indoor And Outdoor |
| Size | 86*57*28mm |
| Model NUmber | TM-K2 |
|---|---|
| Product Name | Guard Tourd Monitoring System |
| Special Features | Waterproof |
| Size | 86*57*28mm |
| Color | Orange |
| Screen | 5-inch IPS HD Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Product Name | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Waterproof Guard Patrol Monitoring |
|---|---|
| Read Distance | 3-5cm |
| Application | Oil Pipeline,Chemical,Mining Industy |
| Weight | 120g |
| Read Time | 1 Second |
| Product Name | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Waterproof Guard Patrol Monitoring |
|---|---|
| Read Distance | 3-5cm |
| Application | Oil Pipeline,Chemical,Mining Industy |
| Battery Type | 3.7V Rechargeable Lithium Battery |
| Battery Capacity | 1,800 Mah |
| WDR | Wide Dynamic Rang,support Accurate Face Recognition |
|---|---|
| Password Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 5,000 |
| Network Communication | TCP/IP,usb,Wifi |
| Recognition Distance | 0.5-2.5 Meters |