| Face Capacity | 1,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Display | 2.8 Inch Capacitive LCD |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Optional Functions | Backup Battery/IC |
| Software | Free |
| Communication | TCP/IP, Ethernet(Landline), USB |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | TIMMY |
| Working Style | Offline Or Online |
| Optional Functions | Backup Battery |
| Model Numer | TM70 |
| Display | 2.8 Inch TFT Display |
|---|---|
| Voltage/current | 9V 1A |
| User Capacity | 3,000/5,000 |
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Optional Function | GPRS/Wifi(Optional) |
| D.S.T | Support |
|---|---|
| WiFi | Optional |
| Size | 175mm W X 140mm D X 180mm H |
| Print Formate | 5 Line Printing With One Document Entry |
| Product Name | Digital Time Recorder |
| D.S.T | Yes |
|---|---|
| WiFi | Optional |
| Size | 175mm W X 140mm D X 180mm H |
| Print Formate | 5 Line Printing With One Document Entry |
| Model Number | AP50 |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Unlock Way | Mobile APP +Fingerprint + Password + Card + Key |
| Fingerprint Capacity | 100 |
| Fingerprint Sensor | Capacitive |
| Tuya APP | Support Iphone And Android Phone |
| Face Capacity | 1K |
|---|---|
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 5K |
| Record Capacity | 300K |
| Identification Style | Face, Fingerprint, ID Card, PIN |
| Language | Chinese/English/Spanish/Indonesian/Thai/Arabic |
| Identification Style | Face, Fingerprint, ID, Password, Palm |
|---|---|
| Communication | USB, TCP/IP, RS485, WIFI(optional) |
| Face Capacity | 1,000 |
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Face Capacity | 5000/50000(optional) |
|---|---|
| Card Capacity | 5000/50000(optional) |
| Record | 1,000,000 |
| Display | 5 Inch HD Touch Screen |
| Communication | WiFi / TCP/IP / USB Pen Drive / Wiegand In/Out |