| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID(IC) |
| Record Capacity | 500,000 |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| D.S.T | Yes |
|---|---|
| WiFi | Optional |
| Size | 175mm W X 140mm D X 180mm H |
| Print Formate | 5 Line Printing With One Document Entry |
| Model Number | AP50 |
| Face Capacity | 10,000 |
|---|---|
| Card Capacity | 10,000 |
| Transaction Capacity | 1,000,000 |
| Display | 4.5 Inch HD Touch Screen |
| Communication | WiFi / TCP/IP / USB Pen Drive / Wiegand In/Out |
| Supported Protocols | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| Working Frequency | ISM 902~928MHz And ISM 865~868MHz,Other Frequency Standards (customized) |
| Communication Ports | Wiegand 26/34/98,RS485/RS232,USB |
| Operation Mode | Fixed Frequency Or Software Programmable |
| RF Power | 0~30dBm,Software Programmable |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Product Name | Thermal Facial Access Control |
|---|---|
| Display | 8 Inch HD Touch Screen |
| Identification Way | Face, Password, Rfid Card |
| Language | English / Spanish / Thai / Spanish / Italian / Turkish / Arabic And So On |
| Network System | TCP/IP, C/S Lan, WIFI |
| Card Capacity | 1000 |
|---|---|
| Password Capacity | 1000 |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Communicat | TCP/IP / Wi-Fi (Optional)/ RS485 |
| Languages | English / Italian / Spanish / Turkish / Korean / Japanese / Etc |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 8dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Usage | Security Patrol Touring |
|---|---|
| Card Type | RFID 125KHz |
| Reading Distance | 3-5cm |
| Communication | 2G, 4G, WIFI, GPRS |
| Charging Time | 4 Hours |