| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Record Capacity | 500,000 |
| Face / ID Capacity | 5,000 (20,000/50,000 Optional) |
| Resolution | HD 720P |
| Product Name | Facial Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Password, Card,qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 (Optional 50,000) |
| Record Capacity | 500,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 4 In One: Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Screen | 4.3" IPS 272*480 Touch Screen |
|---|---|
| Verification Type | Face, Fingerprint, Card, Password |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Screen | 5-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Screen | 8-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| RAM | 256M DDR; |
| ROM | 4G EMMC |
| User Capacity | 15000(50000 Optional) |
| Identification Style | Face, PIN, Face & PIN Combination ,RFID |
|---|---|
| Screen | 4.3-inch Electronic Capacitive Touch Screen |
| Resolution | 800*480P |
| Recognition | Employee Name And Number Recognitions |
| Camera | 100W Infrared Camera; 200W Pixel HD Colorful Camera |
| Product Name | Facial Recognition Access Control Attendance System |
|---|---|
| Display | 5.0 Inch, HD 720*1280, Capacitive Touch Screen |
| Face Capacity | 5000 (50000 Optional) |
| Face Recognition Accuracy | 99.70% |
| Power Supply | 12V DC |