| Display | 2.8-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 4 In One: Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Product Name | Smart Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | RFID Card, Face, Pin |
| Recognition Speed | Within 0.2s |
| Identification Quantity | 5 Users/1 User |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| RAM/ROM | 256M DDR; 4G EMMC |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Screen | 8-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Display | 8 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 8 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 8 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Screen | 5-inch IPS HD Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |