| Identification Mode | Face/Password And Combination |
|---|---|
| Screen | 4.3-inch Touch Screen |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 50000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Screen | 8-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Screen | 4.3-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Resolution | 272*480 |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 10,000 |
|---|---|
| Card Capacity | 10,000 |
| Transaction Capacity | 1,000,000 |
| Display | 4.5 Inch HD Touch Screen |
| Communication | WiFi / TCP/IP / USB Pen Drive / Wiegand In/Out |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| Screen | 4.3-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Display | 2.8-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,TCP/IP,U-Disk, WFII |