| Display | 4.3 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Product Name | Visible Light Face Detection Attendance Machine |
|---|---|
| Recognition Method | Face/fingerprint/rfid/card/password |
| Display | 5 Inch HD IPS Screen |
| Face Capacity | 5,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Type | Biometric Time Attendance Machine With Card Reader |
|---|---|
| Biometric Measurement | Face Recognition/Fingerprint Scanner |
| Display | 4 Inch Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,USB,WIFI |
| Warranty | One Years Warranty |
| Product Name | AI Facial Access Control |
|---|---|
| Screen | 4.3 Inch HD Touch Screen |
| Bionular Camera | 200W Colorful WDR+200W Infrared Live Camera |
| Operating System | Linux 3.10 |
| Verification | Face, Pin, RFID Card |
| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Display | 5.0 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Face Capacity | 5000(10000/50000 Optional) |
| Card Capacity | 5000(10000/50000 Optional)ID Standard,IC Optional |
| Record Capacity | 500,000 |
| Binocular Camera | 2MP Colorful WDR+200W Infrared Live Camera |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Camera | SONY 200W Pixel Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 8" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID/IC |
| OS | Android 13.0 |
|---|---|
| Voice Prompt | English And More |
| External Alarm | Support |
| Connectivity | Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth |
| Record Capacity | 100,000 |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |