| Product Name | Visible Light Real Person Face Recognition Attendance MachineMachine |
|---|---|
| Environment | Indoor Use |
| Recognition Method | Finger/card/password |
| Communication | TCP/IP, USB-host, WiFi |
| Display | 4.3 Inch HD IPS Screen |
| Product Name | Face Door Controller |
|---|---|
| Screen | 8 Inch HD Touch Screen |
| Identification Way | Face, Password, Rfid Card |
| Function | Access Control, Time Attendance, Temperature Testing |
| Language | English / Spanish / Thai / Spanish / Italian / Turkish / Arabic And So On |
| Resolution | 800*480 |
|---|---|
| System | Linux |
| User Capacity | 10,000 |
| Record Capacity | 1,000,000 |
| Display Size | 4.3 Inch LCD Touch Screen |
| Product Name | Visible Light Live Face Recognition Attendance Machine |
|---|---|
| Waterproof | Outdoor/IP65 Protection |
| Recognition Method | Finger/card/password |
| Display | 5 Inch HD IPS Screen |
| Face Capacity | 5,000 (50,000 Is Optional) |
| Specical Feature | IP65/67 Waterproof |
|---|---|
| Communication | TCP/IP, Wifi, USB Driver |
| Display | 5 Inch HD Touch Screen |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Voltage/current | 12V 1A-5A |
| Product Name | Facial LED Frame Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Password, Card,qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Fingerprint Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5000 Standard Capacity, 50000 Optional |
| Log Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Product Name | Door Access Control Machine |
|---|---|
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Screen | 5 Inch HD Touch Screen |
| Identification Mode | Face, Password, Rfid Card |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |