| User Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Card Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 200,000 |
| Communication | USB |
| Display Size | 2.8 Inch TFT Color LCD |
| Display | 8 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 8 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Identification Style | Dynamic Face, RFID, PIN |
|---|---|
| Face Capacity | 10,000 |
| Record Capacity | 1,000,000 |
| FaceRecognition Speed | ≦0.2s |
| Resolution | 800*480 |
| Display | 2.8-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 800G (0.8T) |
| RAM | 256M DDR |
| ROM | 4G EMMC |
| Product Size | 195mm*88mm*27.5mm |
| Operation System | Linux Operating System |
|---|---|
| Display Type | Touch Screen |
| Face Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Mode | Face, Fingerprint, PIN, Card |
| Screen | 5-inch IPS HD Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Screen | 4.3 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Keypad | Touch Keypad |
| Operation System | Linux 3.10 |
| CPU | 800M Single-core ARM Cortex-A7 |
| NPU | 800G (0.8T) Hashrate |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| RAM/ROM | 256M DDR; 4G EMMC |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |