| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 2.8 Inch TFT Color Screen |
|---|---|
| Speaker | Voice Prompt (language Can Be Selected) |
| Capacity | 1000 Faces, 5000 Fingerprint, 5000 Cards |
| Log Capacity | 300,000 |
| Communication | TCP/IP, USB, Wifi ( Optional ) |
| Product Name | AI Facial Access Control |
|---|---|
| Screen | 4.3 Inch HD Touch Screen |
| Bionular Camera | 200W Colorful WDR+200W Infrared Live Camera |
| Operating System | Linux 3.10 |
| Verification | Face, Pin, RFID Card |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| Face Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 5" HD Touch Screen |
| Display | 5.0 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Face Capacity | 5000(10000/50000 Optional) |
| Card Capacity | 5000(10000/50000 Optional)ID Standard,IC Optional |
| Record Capacity | 500,000 |
| Binocular Camera | 2MP Colorful WDR+200W Infrared Live Camera |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Transactions | 300,000 |
|---|---|
| User Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 1,000 |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Display Size | 2.8 Inch TFT Color LCD |
| Product Name | Rfid Fingerprint Face Recognition Time Attendance And Access Control |
|---|---|
| Recognition Method | Face/fingerprint/card/password |
| Display | 5 Inch HD IPS Screen |
| Face Capacity | 5,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |