| User Capacity | 50,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display Size | 4.3 Inch IPS Touch Screen |
| Card Support | IC/ID |
| Recognition DistanceDistance | 0.5-2.5M |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| RAM | 256M DDR3L |
| ROM | 4G EMMC |
| Camera | 2MPHD Color Camera,2MP HD Infrared Camera,Wide Range Dynamic |
| Face Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Transactions | 500,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Camera | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; 2M Infrared Camera |
| Display Size | 5-Inch HD IPS Touch Screen |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Display | 5" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Resolution | 720*1280 |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| Type | Face Recognition Time Attendance |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display | 5 Inch Touch Screen |
| Face Capacity | 5000(50000 Optional) |
| Fingerprint Capacity | 10000(50000 Optional) |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| FRR | <0.1% |
| FAR | <0.001% |
| Face Capacity | 1000 |
|---|---|
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Record Capacity | 300,000 |
| Display | 2.8inch TFT |
| Camera | Double HD Infrared Camera |
| OS | Android 11 |
|---|---|
| Language | Chinese And English (standard Version, Customizable In Multiple Languages) |
| User Capacity | 5000 Pieces |
| Face Capacity | 5000 Pieces |
| Card Capacity | 5000 Pieces |
| Product Name | AI Face Attendance Machine |
|---|---|
| Verification | Dynamic Face Recognition, Rfid Card, Pin |
| Keypad | Touch Keypad |
| Display | 5 Inch Hd Touch Screen, 200W Infrared Live Cameras |
| Face Resiter | 5000 Standard, (10000/50000 Optional) |
| Product Name | Visible Light Face Detection Attendance Machine |
|---|---|
| Recognition Method | Face/fingerprint/rfid/card/password |
| Display | 5 Inch HD IPS Screen |
| Face Capacity | 5,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |