| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 4 In One: Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| CPU | MT6765 (G36), 8-core, 2.2GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4GB RAM+ 64GB ROM (Optional 6 + 128) |
| Screen Size | 5.0-inch High-definition Hard Screen, Resolution (720*1280) HD |
| Touch Screen | Capacitive Screen, Corning Fourth-generation Glass, 5-point Touch Control |
| Camera Pixel | Front 500WFF, Rear 1300WAF |
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | ,T/T,Western Union,D/P,D/A |
| Supply Ability | 45000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| Face Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 5" HD Touch Screen |
| Product Name | Thermal Facial Access Control |
|---|---|
| Display | 8 Inch HD Touch Screen |
| Identification Way | Face, Password, Rfid Card |
| Language | English / Spanish / Thai / Spanish / Italian / Turkish / Arabic And So On |
| Network System | TCP/IP, C/S Lan, WIFI |
| User Capacity | 50,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display Size | 4.3 Inch IPS Touch Screen |
| Card Support | IC/ID |
| Recognition DistanceDistance | 0.5-2.5M |
| Camera | 200W Pixel Hd Color Camera, 100W Infrared Camera |
|---|---|
| Display | 4.3"inch Capacitive LCD Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,WIFI, USB |
| LED | LED Double High Power Infrared Light |
| Resolution | 800*480 |
| Transactions | 300,000 |
|---|---|
| User Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 1,000 |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Display Size | 2.8 Inch TFT Color LCD |
| Power Source Type | Battery Powered |
|---|---|
| Software | Open SDK |
| Communication | USB, 4G, WiFi, Network |
| Face Capacity | 5000 |
| Identification | Face , Mifare Card, PIN, |