| Face Capacity | 1500 |
|---|---|
| User Capacity | 5,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Display Size | 4.8 Inch Touch Screen |
| Supported Protocols | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| Communication | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Working Frequency | ISM 902~928MHz And ISM 865~868MHz,Other Frequency Standards (customized) |
| Operation Mode | Fixed Frequency Or Software Programmable |
| RF Power | 0~30dBm,Software Programmable |
| Supported Protocols | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| Working Frequency | ISM 902~928MHz And ISM 865~868MHz,Other Frequency Standards (customized) |
| Communication Ports | Wiegand 26/34/98,RS485/RS232,USB |
| Operation Mode | Fixed Frequency Or Software Programmable |
| RF Power | 0~30dBm,Software Programmable |
| Barcode Type | QR Code,1D/20 Barcode |
|---|---|
| Card Read Distance | 0~10 Cm |
| Decoding Mode | Image Decoding |
| Card Type | EM Card/IC Card/NFC Card |
| Working Frequency | 125KHZ(TK4100/EM4100) Or 13.56MHZ M1 |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Product Name | Smart Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | RFID Card, Face, Pin |
| Recognition Speed | Within 0.2s |
| Identification Quantity | 5 Users/1 User |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |