| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Face Capacity | 1,000 |
|---|---|
| User Capacity | 5,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch TFT Color LCD |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Screen | 4.3-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Screen | 4.3 Inch, HD 272*480. Capacitive Touch Screen |
|---|---|
| System | Linux 3.10 |
| User Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 4.3 Inch LCD Touch Screen |
| Screen | 5-inch IPS HD Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Product Name | AI Face Attendance Machine |
|---|---|
| Verification | Dynamic Face Recognition, Rfid Card, Pin |
| Keypad | Touch Keypad |
| Display | 5 Inch Hd Touch Screen, 200W Infrared Live Cameras |
| Face Resiter | 5000 Standard, (10000/50000 Optional) |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Fingerprint Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5000 Standard Capacity, 50000 Optional |
| Log Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Face Capacity | 10000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000000 |
| Password Capacity | 10000 |
| Display Size | 4.3 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Camera | 200W Pixel Hd Color Camera, 100W Infrared Camera |
|---|---|
| LED | LED Double High Power Infrared Light |
| Display | 5"inch Capacitive LCD Touch Screen |
| Resolution | 800*480 |
| Communication | TCP/IP,WIFI, USB |