| Product Name | Face Scan Access Control |
|---|---|
| Display | 10.1 Inch Screen |
| Communication Way | TCP/IP, WIFI, USB |
| Operating System | Linux 3.1 |
| Verification Mode | Face, Fingerprint, Rfid Card, Pin. |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| Power Supply | DC12V 1A |
| Log Capacity | 500,000 |
| Face Capacity | 5,000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera+2MP Infared Camera |
| OS | Android 11 |
|---|---|
| Language | Chinese And English (standard Version, Customizable In Multiple Languages) |
| User Capacity | 5000 Pieces |
| Face Capacity | 5000 Pieces |
| Card Capacity | 5000 Pieces |
| Display | 2.8-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Product Name | Facial LED Frame Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Password, Card,qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Identification Style | Face, Fingerprint, ID, Password, Palm |
|---|---|
| Communication | USB, TCP/IP, RS485, WIFI(optional) |
| Face Capacity | 1,000 |
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Face Capacity | 1K |
|---|---|
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 5K |
| Record Capacity | 300K |
| Identification Style | Face, Fingerprint, ID Card, PIN |
| Language | Chinese/English/Spanish/Indonesian/Thai/Arabic |
| Face Capacity | 1,0000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000,000 |
| Power Supply | 12V |
| Display Size | 5 Inch HD Touch Screen |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output |
| Identification Style | Password, Face, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Fingerprint Card/Pin Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 1,000 |
| Record Capacity | 300,000 |
| Communication | Tcp/ip Network, USB, RS485, WIFI(optional) |
| Identification Style | Fingerprint, Face, ID Card, PIN |
|---|---|
| Screen | 2.8-inch TFT Color Screen |
| Identification Speed | ≦1.0s |
| Face Capacity | 1,000 |
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 5,000 |