| PIN Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Fingerprint Capacity | 3,000 |
| Face Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Display Size | 2.8 Inch Color LCD |
| Face Capacity | 1,0000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 4.3 Inch HD Touch Screen |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Product Item | Face& Fingerprint Time Clock |
|---|---|
| Display | 2.8inch TFT Screen |
| User Capacity | 3,000 |
| Fingerprint/Card/Password Capacity | 3000 |
| Face Capacity | 1000 |
| Support | Yes |
|---|---|
| Facial Recognition | Yes |
| System Type | Software |
| Reporting & Analytics | Yes |
| Authentication Method | Facial Recognition |
| Authentication Method | Facial Recognition |
|---|---|
| Access Control | Yes |
| Integrations | Yes |
| User Access Levels | Multiple |
| Real-Time Monitoring | Yes |
| Alerts & Notifications | Yes |
|---|---|
| Customization | Yes |
| Facial Recognition | Yes |
| Access Control | Yes |
| Data Security | Encrypted |
| Type | Portable Biometric Face Recognition Employee Time Attendance Machine |
|---|---|
| Biometric Measurement | Face Recognition/Fingerprint Scanner |
| Display | 5 Inch Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,USB,WIFI |
| Warranty | One Years Warranty |
| Identification Style | Face, PIN, Face & PIN Combination ,RFID |
|---|---|
| Screen | 4.3-inch Electronic Capacitive Touch Screen |
| Resolution | 800*480P |
| Recognition | Employee Name And Number Recognitions |
| Camera | 100W Infrared Camera; 200W Pixel HD Colorful Camera |
| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |