| PIN Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Fingerprint Capacity | 3,000 |
| Screen Size | 2.8 Inch Color LCD |
| Languages | Italian / Spanish / English /Korean / Turkish / Japanese / Etc |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Product Name | Door Access Control Machine |
|---|---|
| Display Screen | 8 Inch HD Touch Screen |
| Verification | Face, Pin, IC Card, ID Card |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Special Features | Motion Detection, HD Touch Screen, HD Color Camera, Night Vision |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID(IC) |
| Record Capacity | 500,000 |
| Product Name | Free SDK Cloud Biometric Face Recognition System Attendance Time Machine |
|---|---|
| Communication | USB, TCP/IP, RS485, WIFI(optional) |
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 1,500 |
| Record Capacity | 500,000 |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Display | 5" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Resolution | 720*1280 |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| FRR | <0.1% |
| FAR | <0.001% |
| Display | 4.3 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 2.8-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |