| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| RAM | 256M DDR; |
| ROM | 4G EMMC |
| User Capacity | 15000(50000 Optional) |
| Free Attednance Software | Telegram App Cloud Software Tcp & Wifi Punch Card Employee Face Recognition Camera Biometric Machine Time Attendance System |
|---|---|
| NPU | 800G Hashrate |
| Card Capacity | 5,000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera+2MP Infared Camera |
| Verification | FAce Recognition,password,card |
| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Display | 4.3-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Product Name | Facial Attendance Devices |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Pin, Rfid, Qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| User Capacity | 10,000 |
| Record Capacity | 1,000,000 |
| Display Size | 5" HD Touch Screen |
| Product Name | Facial Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Password, Card,qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Product Name | Face Door Controller |
|---|---|
| Screen | 8 Inch HD Touch Screen |
| Identification Way | Face, Password, Rfid Card |
| Function | Access Control, Time Attendance, Temperature Testing |
| Language | English / Spanish / Thai / Spanish / Italian / Turkish / Arabic And So On |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Special Features | Motion Detection, HD Touch Screen, HD Color Camera, Night Vision |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Face / ID Capacity | 5,000 (20,000/50,000 Optional) |
| Face Capacity | 1,000 |
|---|---|
| User Capacity | 5,000 |
| Transactions | 300,000 |
| Display Size | 2.8 Inch TFT Color LCD |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |