| Supported Protocols | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| Communication | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Working Frequency | ISM 902~928MHz And ISM 865~868MHz,Other Frequency Standards (customized) |
| Operation Mode | Fixed Frequency Or Software Programmable |
| RF Power | 0~30dBm,Software Programmable |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Item Name | Long Distance Uhf Rfid Reader |
| Frequency | 860-960mhz |
|---|---|
| Protocol | ISO 18000-6C |
| Product Name | Passive Reading Antenna Uhf Rfid Reader |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Reading Distance | 0-8m |
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Item Name | Long Distance Uhf Rfid Reader |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |