| Supported Protocols | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| Communication | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Working Frequency | ISM 902~928MHz And ISM 865~868MHz,Other Frequency Standards (customized) |
| Operation Mode | Fixed Frequency Or Software Programmable |
| RF Power | 0~30dBm,Software Programmable |
| Supported Protocols | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| Communication | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Working Frequency | ISM 902~928MHz And ISM 865~868MHz,Other Frequency Standards (customized) |
| Operation Mode | Fixed Frequency Or Software Programmable |
| RF Power | 0~30dBm,Software Programmable |
| Supported Protocols | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| Communication | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Working Frequency | ISM 902~928MHz And ISM 865~868MHz,Other Frequency Standards (customized) |
| Operation Mode | Fixed Frequency Or Software Programmable |
| RF Power | 0~30dBm,Software Programmable |
| Product Name | Al Dynamic Face Recognition Time Attendance Access Control Terminal |
|---|---|
| Screen | 5.0 Inch, HD 1280*720, Capacitive Touch Screen |
| CPU, NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G(0.6T) |
| RAM, ROM | 256MB DDR3; EMMC Flash 4GB |
| Face Capacity | 5000 |
| Barcode Type | QR Code/Barcode |
|---|---|
| Decoding Mode | Image Decoding |
| Card Type | EM /IC Card |
| Reading Distance (Card) | 3~6cm |
| Reading Feature | Auto-induction,beep Hint |
| Card Capacity | 1000 |
|---|---|
| Password Capacity | 1000 |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Communicat | TCP/IP / Wi-Fi (Optional)/ RS485 |
| Languages | English / Italian / Spanish / Turkish / Korean / Japanese / Etc |
| Supported Protocols | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| Working Frequency | ISM 902~928MHz And ISM 865~868MHz,Other Frequency Standards (customized) |
| Communication Ports | Wiegand 26/34/98,RS485/RS232,USB |
| Operation Mode | Fixed Frequency Or Software Programmable |
| RF Power | 0~30dBm,Software Programmable |
| Supported Protocols | ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2) |
|---|---|
| Operating Frequency | ISM 902~928MHz And ISM 865~868MHz,Other Frequency (customized) |
| Communication | RS232, RS485, Wiegand26/34, RJ45, WIFI, GPRS |
| RF Power | 0~30dBm,Software Programmable |
| Group Of ReTMing Perfor Mance | 20 PCS |
| Display | 5 Inch HD Touch Screen |
|---|---|
| Software | Desktop Software And Webserver Software |
| Log Capacity | 1,000,000 |
| Card | Standard With ID Card(IC Card Is Optional) |
| Communication | Wifi / TCP/IP / USB Pen Drive |
| Product Name | Door Access Control Machine |
|---|---|
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Screen | 5 Inch HD Touch Screen |
| Identification Mode | Face, Password, Rfid Card |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |