| Screen | 4.3-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Resolution | 272*480 |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Display | 2.8 Inch TFT Color Screen |
|---|---|
| Speaker | Voice Prompt (language Can Be Selected) |
| Capacity | 1000 Faces, 5000 Fingerprint, 5000 Cards |
| Log Capacity | 300,000 |
| Communication | TCP/IP, USB, Wifi ( Optional ) |
| Usage | Security Patrol Touring |
|---|---|
| Card Type | RFID 125KHz |
| Reading Distance | 3-5cm |
| Communication | 2G, 4G, WIFI, GPRS |
| Charging Time | 4 Hours |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
|---|---|
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Display | 2.8 Inch TFT Display |
|---|---|
| Voltage/current | 9V 1A |
| User Capacity | 3,000/5,000 |
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Optional Function | GPRS/Wifi(Optional) |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |