| Camera | 200W Pixel Hd Color Camera, 100W Infrared Camera |
|---|---|
| Display | 4.3"inch Capacitive LCD Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,WIFI, USB |
| LED | LED Double High Power Infrared Light |
| Resolution | 800*480 |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Screen | 5-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Product Name | Door Access Control Machine |
|---|---|
| Display Screen | 8 Inch HD Touch Screen |
| Verification | Face, Pin, IC Card, ID Card |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Face Capacity | 1,500 (can Extend 3,000) |
|---|---|
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Card/PIN Capacity | 3000 |
| Display | 4.3 Inch TFT Touch Screen |
| Camera | Double HD Infrared Camera |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| User Capacity | 10,000 |
| Record Capacity | 1,000,000 |
| Display Size | 5" HD Touch Screen |
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Display | 8 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Power Source Type | Battery Powered |
|---|---|
| Software | Open SDK |
| Communication | USB, 4G, WiFi, Network |
| Face Capacity | 5000 |
| Identification | Face , Mifare Card, PIN, |
| Product Name | Facial Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Password, Card,qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |