| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Screen | 4.3" IPS 272*480 Touch Screen |
|---|---|
| Verification Type | Face, Fingerprint, Card, Password |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Fingerprint Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5000 Standard Capacity, 50000 Optional |
| Log Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Identification Style | Password, Face, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Fingerprint Card/Pin Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 1,000 |
| Record Capacity | 300,000 |
| Communication | Tcp/ip Network, USB, RS485, WIFI(optional) |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| Face Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 5" HD Touch Screen |
| Screen | 4.3-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 1K |
|---|---|
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 5K |
| Record Capacity | 300K |
| Identification Style | Face, Fingerprint, ID Card, PIN |
| Language | Chinese/English/Spanish/Indonesian/Thai/Arabic |
| Identification Style | Fingerprint, Face, ID Card, PIN |
|---|---|
| Screen | 2.8-inch TFT Color Screen |
| Identification Speed | ≦1.0s |
| Face Capacity | 1,000 |
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 5,000 |