| Face Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Transactions | 500,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Camera | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; 2M Infrared Camera |
| Display Size | 5-Inch HD IPS Touch Screen |
| Display | 2.8 Inch TFT Color Screen |
|---|---|
| Software | Desktop Software And Webserver Software |
| Face Capacity | 1000 |
| Fingerprint/Card/Password | 3000 |
| Communication | TCP/IP / USB Pen Drive |
| Product Name | Visible Light Real Person Face Recognition Attendance MachineMachine |
|---|---|
| Environment | Indoor Use |
| Recognition Method | Finger/card/password |
| Communication | TCP/IP, USB-host, WiFi |
| Display | 4.3 Inch HD IPS Screen |
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
|---|---|
| Display | 5 Inch IPS Screen |
| Resolution | 1280* 720 |
| Camera | 200 Pixel Color Camera, 100 Pixel Infrared Camera |
| Communication | Wifi, Ethernet(Landline), USB |
| Product Name | AI Face Attendance Machine |
|---|---|
| Verification | Dynamic Face Recognition, Rfid Card, Pin |
| Keypad | Touch Keypad |
| Display | 5 Inch Hd Touch Screen, 200W Infrared Live Cameras |
| Face Resiter | 5000 Standard, (10000/50000 Optional) |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| Power Supply | DC12V 1A |
| Log Capacity | 500,000 |
| Face Capacity | 5,000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera+2MP Infared Camera |
| Face Capacity | 10,000 |
|---|---|
| Card Capacity | 10,000 |
| Transaction Capacity | 1,000,000 |
| Display | 4.5 Inch HD Touch Screen |
| Communication | WiFi / TCP/IP / USB Pen Drive / Wiegand In/Out |
| Log Capacity | 500,000 |
|---|---|
| Face Capacity | 5,000 |
| Verification | FAce Recognition,password,card |
| Built-in Battery | 7.4v,2000 MA |
| NPU | 800G Hashrate |
| Face Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Log Capacity | 500,000 |
| Face Recognition Accuracy | 99.7% |
| Card Capacity | 5,000 |
| Built-in Battery | 7.4v,2000 MA |
| Password Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Log Capacity | 500,000 |
| WDR | Wide Dynamic Rang,support Accurate Face Recognition |
| NPU | 800G Hashrate |
| Power Supply | DC12V 1A |