| Display | 2.8' Screen Display |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
| User Capacity | 1000 Face, 3,000 Fingerprint/Card/ Password |
| Communication | Ethernet / USB Link, WIFI &3G, 4G(Optional) |
| Access Control Interface | Lock Relay Output /Battery Port |
| Product Name | Visible Light Live Face Recognition Attendance Machine |
|---|---|
| Waterproof | Outdoor/IP65 Protection |
| Recognition Method | Finger/card/password |
| Display | 5 Inch HD IPS Screen |
| Face Capacity | 5,000 (50,000 Is Optional) |
| User Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Face Capacity | 1000 |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Card Capacity | 3000 |
| Display | 2.8inch TFT Screen |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 4 In One: Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Display | 10 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password, Fingerprint |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Display | 5" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Resolution | 720*1280 |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| FRR | <0.1% |
| FAR | <0.001% |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 4 In One: Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Screen | 8-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |