| Display | 4.3 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Identification Style | Fingerprint, Face, ID Card, Password |
|---|---|
| Record Capacity | 300,000 |
| Communication | USB, TCP/IP, RS485, Cloud, WIFI(optional) |
| Screen | 2.8-inch TFT Color Screen |
| Language | Chinese/English/Thai/Spanish/Indonesian/Arabic |
| Face Capacity | 1000 |
|---|---|
| User Capacity | 300000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Display | 4.3 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Face Capacity | 10,000 |
| Log Capacity | 1,000,000 |
| ID Card | Support 125Khz Freqency(13.56Mhz Optional) |
| Communication | Wifi / TCP/IP / USB Pen Drive |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| Face Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 5" HD Touch Screen |
| Product Name | Door Access Control Machine |
|---|---|
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Screen | 5 Inch HD Touch Screen |
| Identification Mode | Face, Password, Rfid Card |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Face Algorithm Version | Face V2.2 |
|---|---|
| Fingerprint Algorithm Version | Finger V3.0 |
| User Registration Capacity | 5000 |
| Face Capacity | 1000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Product Name | Facial LED Frame Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Password, Card,qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Packaging Details | BOX |
|---|---|
| Delivery Time | 3-7DAY |
| Payment Terms | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 500/DAY |
| Place of Origin | CHINA |
| Packaging Details | BOX |
|---|---|
| Delivery Time | 3-7 |
| Payment Terms | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 500/DAY |