| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Communication | Wiegand In &out /USB/RS232/RS485 |
| Verify Mode | RFID Card, QR Code |
| Barcode Type | QR, One-dimensional Code |
| Reading Distance (Card) | 3~6cm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Item Name | Long Distance Uhf Rfid Reader |
| Communication | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Verify Mode | RFID Card |
| Barcode Type | QR, One-dimensional Code |
| Reading Distance (Card) | 3~6cm |
| Item Name | QR Code Reader Access Control |
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Item Name | Long Distance Uhf Rfid Reader |
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Item Name | Long Distance Uhf Rfid Reader |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Model NUmber | TDS19 |
|---|---|
| Verify Mode | Card, Password |
| Communication | TCP/IP, USB |
| Special Features | Time & Attendance |
| Material | Metal, Anti-vandal, IP68 Waterproof |