| User Capacity | 10,000 |
|---|---|
| Face Capacity | 10,000 |
| Card Capacity | 10,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 4.5 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Camera | SONY 200W Pixel Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 8" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID/IC |
| User Capacity | 10,000 |
|---|---|
| Face Capacity | 10,000 |
| Card Capacity | 10,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 5 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Product Name | Facial Recognition Access Control Attendance System |
|---|---|
| Display | 5.0 Inch, HD 720*1280, Capacitive Touch Screen |
| Face Capacity | 5000 (50000 Optional) |
| Face Recognition Accuracy | 99.70% |
| Power Supply | 12V DC |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| RAM/ROM | 256M DDR; 4G EMMC |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Identification Style | Dynamic Face, RFID, PIN |
|---|---|
| Face Capacity | 10,000 |
| Record Capacity | 1,000,000 |
| FaceRecognition Speed | ≦0.2s |
| Resolution | 800*480 |
| Product Name | AI Facial Access Control |
|---|---|
| Screen | 4.3 Inch HD Touch Screen |
| Bionular Camera | 200W Colorful WDR+200W Infrared Live Camera |
| Operating System | Linux 3.10 |
| Verification | Face, Pin, RFID Card |
| Display | 10 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password, Fingerprint |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
|---|---|
| Display | 5 Inch IPS Screen |
| Resolution | 1280* 720 |
| Camera | 200 Pixel Color Camera, 100 Pixel Infrared Camera |
| Communication | Wifi, Ethernet(Landline), USB |
| Product Item | Face& Fingerprint Time Clock |
|---|---|
| Display | 4.3 Inch TFT Screen |
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
| User Capacity | 5,000 |
| Fingerprint/Card/Password Capacity | 5000 |