| Model Number | TM F620 |
|---|---|
| Face Capacity | 3,000 |
| User Capacity | 200,000 |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output |
| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Verification Speed | ≤ 1 Second |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi |
| Display Size | 2.8 Inch Color Screen |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 4 In One: Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Screen | 4.3" IPS 272*480 Touch Screen |
|---|---|
| Verification Type | Face, Fingerprint, Card, Password |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 1000 |
|---|---|
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Card Capacity | 5000 |
| Record Capacity | 300,000 |
| Display | 2.8inch TFT |
| Fingerprint Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Transactions | 100,000 |
| Face Capacity | 1,000 |
| Display Size | 2.8" TFT Color LCD |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output/USB |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| User Capacity | 10,000 |
| Record Capacity | 1,000,000 |
| Display Size | 5" HD Touch Screen |
| User Capacity | 50,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display Size | 5 Inch IPS Touch Screen |
| Card Support | IC/ID/(optional) |
| Recognition DistanceDistance | 0.5-2.5M |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |