| Free Attednance Software | Desktop Software And Web Based Cloud Software |
|---|---|
| Verification | FAce Recognition,password,card |
| Log Capacity | 500,000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera+2MP Infared Camera |
| NPU | 800G Hashrate |
| Identification Mode | Face/Password And Combination |
|---|---|
| Screen | 4.3-inch Touch Screen |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Packaging Details | BOX |
|---|---|
| Delivery Time | 3-7DAY |
| Payment Terms | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 500/DAY |
| Place of Origin | CHINA |
| Password Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Log Capacity | 500,000 |
| WDR | Wide Dynamic Rang,support Accurate Face Recognition |
| NPU | 800G Hashrate |
| Power Supply | DC12V 1A |
| Log Capacity | 500,000 |
|---|---|
| Face Capacity | 5,000 |
| Verification | FAce Recognition,password,card |
| Built-in Battery | 7.4v,2000 MA |
| NPU | 800G Hashrate |
| Log Capacity | 500,000 |
|---|---|
| Power Supply | DC12V 1A |
| WDR | Wide Dynamic Rang,support Accurate Face Recognition |
| Face Capacity | 5,000 |
| Card Capacity | 5,000 |
| WDR | Wide Dynamic Rang,support Accurate Face Recognition |
|---|---|
| Password Capacity | 5,000 |
| Log Capacity | 500,000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera+2MP Infared Camera |
| Power Supply | DC12V 1A |
| Face Algorithm Version | Face V2.2 |
|---|---|
| Fingerprint Algorithm Version | Finger V3.0 |
| User Registration Capacity | 5000 |
| Face Capacity | 1000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |