| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Camera | SONY 200W Pixel Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 8" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID/IC |
| Display | 4.3 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Face Capacity | 10,000 |
| Log Capacity | 1,000,000 |
| ID Card | Support 125Khz Freqency(13.56Mhz Optional) |
| Communication | Wifi / TCP/IP / USB Pen Drive |
| Specical Feature | IP65/67 Waterproof |
|---|---|
| Communication | TCP/IP, Wifi, USB Driver |
| Display | 5 Inch HD Touch Screen |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Voltage/current | 12V 1A-5A |
| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Identification Style | Fingerprint, Face, ID Card, PIN |
|---|---|
| Screen | 2.8-inch TFT Color Screen |
| Identification Speed | ≦1.0s |
| Face Capacity | 1,000 |
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 5,000 |
| Display | 2.8 Inch TFT Color Screen |
|---|---|
| Software | Desktop Software And Webserver Software |
| Face Capacity | 1000 |
| Fingerprint/Card/Password | 3000 |
| Communication | TCP/IP / USB Pen Drive |
| Display | 5 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Face Capacity | 10,000 |
| Log Capacity | 1,000,000 |
| ID Card | Support 125Khz Freqency |
| Communication | Wifi / TCP/IP / USB Pen Drive |
| Display | 5 Inch HD Touch Screen |
|---|---|
| Software | Desktop Software And Webserver Software |
| Log Capacity | 1,000,000 |
| Card | Standard With ID Card(IC Card Is Optional) |
| Communication | Wifi / TCP/IP / USB Pen Drive |
| Display | 2.8-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch Color Screen |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |