| Fingerprint Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Card Capacity | 3,000 |
| Screen Display | 2.8 Inch Biometric Clocking System |
| Functions | Time Attendance And Access Control |
| Communicat | TCP/IP, USB Flash Disk, RS485 |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| Face Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 5" HD Touch Screen |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Communication | Wiegand In &out /USB/RS232/RS485 |
| Verify Mode | RFID Card, QR Code |
| Barcode Type | QR, One-dimensional Code |
| Reading Distance (Card) | 3~6cm |
| Product Name | Smart Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | RFID Card, Face, Pin |
| Recognition Speed | Within 0.2s |
| Identification Quantity | 5 Users/1 User |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Product Item | Face& Fingerprint Time Clock |
|---|---|
| Display | 4.3 Inch TFT Screen |
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
| User Capacity | 5,000 |
| Fingerprint/Card/Password Capacity | 5000 |
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
|---|---|
| Display | 5 Inch IPS Screen |
| Resolution | 1280* 720 |
| Camera | 200 Pixel Color Camera, 100 Pixel Infrared Camera |
| Communication | Wifi, Ethernet(Landline), USB |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 4 In One: Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Fingerprint Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Card Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 200,000 |
| Display | 2.4 Inch TFT Color LCD |
| Communication | USB, USB Flash Drive |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Unlock Way | Mobile APP/Password/Fingerprint/Key/Card |
| Fingerprint Capacity | 100 |
| Fingerprint Sensor | Capacitive Sensor |
| Tuya APP | Support IOS And Android System |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 (Optional 50,000) |
| Record Capacity | 500,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |