| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Face Capacity | 1000 |
|---|---|
| User Capacity | 300000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi (Optional)/ Wiegand Input / Output |
| Face Capacity | 3000 |
|---|---|
| User Capacity | 110000 |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Face Capacity | 10000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000000 |
| Password Capacity | 10000 |
| Display Size | 5 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID(IC) |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | TCP/IP, Wifi, USB Driver |
|---|---|
| Display | 4.3 Inch TFT Touch Screen |
| Voltage/current | 12V 1A |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| User Capacity | 10.000 |
| Screen | 4.3-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Resolution | 272*480 |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Camera | SONY 200W Pixel Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 8" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID/IC |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Special Features | Motion Detection, HD Touch Screen, HD Color Camera, Night Vision |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Record Capacity | 500,000 |