| Face Capacity | 1,000 |
|---|---|
| User Capacity | 5,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch TFT Color LCD |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Product Name | Face Door Controller |
|---|---|
| Screen | 8 Inch HD Touch Screen |
| Identification Way | Face, Password, Rfid Card |
| Function | Access Control, Time Attendance, Temperature Testing |
| Language | English / Spanish / Thai / Spanish / Italian / Turkish / Arabic And So On |
| User Capacity | 10,000 |
|---|---|
| Face Capacity | 10,000 |
| Card Capacity | 10,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 5 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Face Capacity | 10000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000000 |
| Password Capacity | 10000 |
| Display Size | 5 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| User Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Card Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 200,000 |
| Communication | USB |
| Display Size | 2.8 Inch TFT Color LCD |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| User Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 5,000,000 |
| Screen | 5" IPS Touch Screen |
| Communication | TCP/IP, Wifi, USB Driver |
|---|---|
| Display | 4.3 Inch TFT Touch Screen |
| Voltage/current | 12V 1A |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| User Capacity | 10.000 |
| Product Name | Facial Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Password, Card,qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Display | 2.8 Inch TFT LCD |
|---|---|
| Voltage | 12V |
| User Capacity | 3,000/5,000 |
| Record Capacity | 200,000 |
| Identification Type | Fingeprint, ID Card, Password |
| Face Capacity | 1,0000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000,000 |
| Feature | Waterproof Ip 65 |
| Display Size | 5 Inch HD Touch Screen |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output |