| User Capacity | 10,000 |
|---|---|
| Face Capacity | 10,000 |
| Card Capacity | 10,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 4.5 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Product Name | AI Facial Access Control |
|---|---|
| Screen | 4.3 Inch HD Touch Screen |
| Bionular Camera | 200W Colorful WDR+200W Infrared Live Camera |
| Operating System | Linux 3.10 |
| Verification | Face, Pin, RFID Card |
| Card Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Fingerprint Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 200,000 |
| Color | Brown |
| Communication | TCP/IP/RS485/ Wi-Fi / Wiegand /USB |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| CPU | MT6765 (G36), 8-core, 2.2GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4GB RAM+ 64GB ROM (Optional 6 + 128) |
| Screen Size | 5.0-inch High-definition Hard Screen, Resolution (720*1280) HD |
| Touch Screen | Capacitive Screen, Corning Fourth-generation Glass, 5-point Touch Control |
| Camera Pixel | Front 500WFF, Rear 1300WAF |
| Face Capacity | 1,000 |
|---|---|
| User Capacity | 5,000 |
| Transactions | 300,000 |
| Display Size | 2.8 Inch TFT Color LCD |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| User Capacity | 10,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 1,000,000 |
| Display Size | 5 Inch LCD Touch Screen |
| Card Support | IC/ID/ |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| Face Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 5" HD Touch Screen |
| Product Name | Door Access Control Machine |
|---|---|
| Display Screen | 8 Inch HD Touch Screen |
| Verification | Face, Pin, IC Card, ID Card |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| PIN Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Card Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Color | Black/White |
| Communication | TCP/IP/RS485/ Wi-Fi / Wiegand /USB |