| Communication | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Verify Mode | RFID Card |
| Barcode Type | QR, One-dimensional Code |
| Reading Distance (Card) | 3~6cm |
| Item Name | QR Code Reader Access Control |
| Communication | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Verify Mode | NFC, IC Card, RFID Card |
| Barcode Type | QR, One-dimensional Code |
| Reading Distance (Card) | 3~6cm |
| Item Name | QR Code Reader Access Control |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Communication | Wiegand In &out /USB/RS232/RS485 |
| Verify Mode | RFID Card, QR Code |
| Barcode Type | QR, One-dimensional Code |
| Reading Distance (Card) | 3~6cm |
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
|---|---|
| Display | 5 Inch IPS Screen |
| Resolution | 1280* 720 |
| Camera | 200 Pixel Color Camera, 100 Pixel Infrared Camera |
| Communication | Wifi, Ethernet(Landline), USB |
| Display | 10 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password, Fingerprint |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 2.8 Inch TFT LCD |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Record Capacity | 200,000 |
| Communication | TCP/IP, Ethernet(Landline), USB |
| Product Item | Face& Fingerprint Time Clock |
|---|---|
| Display | 4.3 Inch TFT Screen |
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
| User Capacity | 5,000 |
| Fingerprint/Card/Password Capacity | 5000 |
| PIN Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Card Capacity | 3,000 |
| Fingerprint Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Communication | TCP/IP/RS485/ Wi-Fi / Wiegand /USB |
| Screen | 4.3 Inch, HD 272*480. Capacitive Touch Screen |
|---|---|
| System | Linux 3.10 |
| User Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 4.3 Inch LCD Touch Screen |
| Display | 4.3-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |