| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Shell Material | Aluminum Alloy Housing (wall-mounted And Gate-type Brackets Optional) |
|---|---|
| CPU | RK3568, Quad-core ARM Cortex-A55 Architecture, Main Frequency 1.8GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0.8T Computing Power |
| RAM | 2GB DDR4 (standard)/expandable |
| Display | 8 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Product Name | Visible Light Live Face Recognition Attendance Machine |
|---|---|
| Waterproof | Outdoor/IP65 Protection |
| Recognition Method | Finger/card/password |
| Display | 5 Inch HD IPS Screen |
| Face Capacity | 5,000 (50,000 Is Optional) |
| Screen | 8-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Display | 5.0 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| CPU, NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0.6T) |
| Camera | 2MP Colorful WDR+ 2MP Infrared Live Camera |
| Communication | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Cloud / USB-host |
| Face Capacity | 5,000 Standard |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| FRR | <0.1% |
| FAR | <0.001% |
| Model | HF2 |
|---|---|
| OS | Android 13.0 |
| CPU | Unisoc T606 8-coe 1.6GHz 12nm |
| RAM | 4GB |
| ROM | 64GB |
| PIN Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Fingerprint Capacity | 3,000 |
| Face Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Display Size | 2.8 Inch Color LCD |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |