| Display | 2.8 Inch TFT Color Screen |
|---|---|
| Speaker | Voice Prompt (language Can Be Selected) |
| Capacity | 1000 Faces, 5000 Fingerprint, 5000 Cards |
| Log Capacity | 300,000 |
| Communication | TCP/IP, USB, Wifi ( Optional ) |
| Display | 2.8 Inch TFT LCD |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Record Capacity | 200,000 |
| Communication | TCP/IP, Ethernet(Landline), USB |
| Identification Style | Password, Face, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Fingerprint Card/Pin Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 1,000 |
| Record Capacity | 300,000 |
| Communication | Tcp/ip Network, USB, RS485, WIFI(optional) |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Fingerprint Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 200,000 |
| Display Size | 2.8 Inch Color LCD |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand /USB |
| Product Name | Facial LED Frame Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Password, Card,qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Fingerprint Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Transactions | 100,000 |
| Face Capacity | 1,000 |
| Display Size | 2.8" TFT Color LCD |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output/USB |
| Product Name | Door Access Control Machine |
|---|---|
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Screen | 5 Inch HD Touch Screen |
| Identification Mode | Face, Password, Rfid Card |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Face Capacity | 10000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000000 |
| Password Capacity | 10000 |
| Display Size | 4.3 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Face Capacity | 1000 |
|---|---|
| User Capacity | 300000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| PIN Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Fingerprint Capacity | 3,000 |
| Screen Size | 2.8 Inch Color LCD |
| Languages | Italian / Spanish / English /Korean / Turkish / Japanese / Etc |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |