| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 (Optional 50,000) |
| Record Capacity | 500,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| User Capacity | 50,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display Size | 8 Inch IPS Touch Screen |
| Card Support | IC/ID/(optional) |
| Recognition DistanceDistance | 0.5M-2.5M |
| Identification Mode | Face/Password And Combination |
|---|---|
| Screen | 4.3-inch Touch Screen |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Operation System | LINUX |
|---|---|
| Display | 4.3-inch IPS High-defination Screen |
| Resolution | 800x480 |
| Face Recognition Speed | ≦0.2s |
| Face / User Capacity | 10,000 |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 4 In One: Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Face Capacity | 5,000 |
|---|---|
| User Capacity | 5,000 |
| Card Capacity | 5,000 (optional) |
| Display | Touch Screen 5 Inch TFT Touch Screen |
| Language | English And Support OEM |
| User Capacity | 50,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display Size | 5.0 Inch IPS Touch Screen |
| Card Support | IC/ID/(optional) |
| Recognition DistanceDistance | 0.5-2.5M |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| RAM/ROM | 256M DDR; 4G EMMC |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Display | 5" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Resolution | 720*1280 |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| Language/Voice | Chinese/English (Standard) |
|---|---|
| User Capacity (Persons) | 5000 Standard (expandable To 50000) |
| Face Capacity | 5000 Standard (expandable To 50000) |
| Fingerprint Capacity | Freely Configurable |
| Card Capacity | 5000 Standard (expandable To 50000) |