| Product Name | AI03F Dynamic Face Recognition Terminal |
|---|---|
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| NPU | 0.6T |
| Display | 5 Inch HD IPS Touch Screen, Resolution 1280*720 |
| Communication Port | TCP/IP, USB-Type A(Support U Disk), Wifi |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| Product Name | AI Face Recognition Access Control |
|---|---|
| Verify Way | Face, Thumb Print, Rfid Card, Qr Code |
| Face Users | 5000 |
| Card Users | 5000 |
| Camera | 200W WDR Infrared Live Camera |
| Display | 5 Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Rfid Card, Password |
| Resolution | 1280*720 |
| Camera | 2M Pixel Colorful WDR+2M Infrared Camera |
| Communication | TCP/IP, Ethernet(Landline), USB |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Screen | 5-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Display | 10 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password, Fingerprint |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Screen | 4.3 Inch, HD 272*480. Capacitive Touch Screen |
|---|---|
| System | Linux 3.10 |
| User Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 4.3 Inch LCD Touch Screen |
| Screen | 4.3-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Resolution | 272*480 |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 10000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000000 |
| Password Capacity | 10000 |
| Display Size | 5 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |