| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 50000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Communication | TCP/IP, Wifi, USB Driver |
|---|---|
| Display | 4.3 Inch TFT Touch Screen |
| Voltage/current | 12V 1A |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| User Capacity | 10.000 |
| Screen | 4.3-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Resolution | 272*480 |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 10000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000000 |
| Password Capacity | 10000 |
| Display Size | 5 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Camera | SONY 200W Pixel Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 8" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID/IC |
| Identification Style | Face, Fingerprint, ID, Password, Palm |
|---|---|
| Communication | USB, TCP/IP, RS485, WIFI(optional) |
| Face Capacity | 1,000 |
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Product Name | Face Scan Access Control |
|---|---|
| Display | 10.1 Inch Screen |
| Communication Way | TCP/IP, WIFI, USB |
| Operating System | Linux 3.1 |
| Verification Mode | Face, Fingerprint, Rfid Card, Pin. |
| Specical Feature | IP65/67 Waterproof |
|---|---|
| Communication | TCP/IP, Wifi, USB Driver |
| Display | 5 Inch HD Touch Screen |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Voltage/current | 12V 1A-5A |
| Display | 4.3 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Camera | Dual Infrared Camera, Dual HD Camera |
| Face Capacity | 1500 |
| Fingerprint/Card/Password | 5000 |
| Communication | TCP/IP / USB Pen Drive |
| Display | 2.8 Inch TFT LCD |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Record Capacity | 200,000 |
| Communication | TCP/IP, Ethernet(Landline), USB |