| Display | 4.3 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Camera | Dual Infrared Camera, Dual HD Camera |
| Face Capacity | 1500 |
| Fingerprint/Card/Password | 5000 |
| Communication | TCP/IP / USB Pen Drive |
| Display | 2.8 Inch TFT LCD |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Record Capacity | 200,000 |
| Communication | TCP/IP, Ethernet(Landline), USB |
| Face Capacity | 1K |
|---|---|
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 5K |
| Record Capacity | 300K |
| Identification Style | Face, Fingerprint, ID Card, PIN |
| Language | Chinese/English/Spanish/Indonesian/Thai/Arabic |
| Product Name | Rfid Fingerprint Face Recognition Time Attendance And Access Control |
|---|---|
| Recognition Method | Face/fingerprint/card/password |
| Display | 5 Inch HD IPS Screen |
| Face Capacity | 5,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Fingerprint Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5000 Standard Capacity, 50000 Optional |
| Log Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Product Name | Free SDK Cloud Biometric Face Recognition System Attendance Time Machine |
|---|---|
| Communication | USB, TCP/IP, RS485, WIFI(optional) |
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 1,500 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Special Features | Motion Detection, HD Touch Screen, HD Color Camera, Night Vision |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Face / ID Capacity | 5,000 (20,000/50,000 Optional) |
| Product Item | Face& Fingerprint Time Clock |
|---|---|
| Display | 2.8inch TFT Screen |
| User Capacity | 3,000 |
| Fingerprint/Card/Password Capacity | 3000 |
| Face Capacity | 1000 |
| Type | Biometric Time Recording |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Optional Functions | Backup Battery/IC |
| Biometric Measurement | Fingerprint |
| Communication | TCP/IP, USB |