| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Packaging Details | BOX |
|---|---|
| Delivery Time | 7-14 |
| Payment Terms | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 500/DAY |
| User Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Face Capacity | 1000 |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Card Capacity | 3000 |
| Display | 2.8inch TFT Screen |
| Screen | 4.3-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Display | 2.4 Inch TFT LCD |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Fingerprint Capacity | 1000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk,P2S(Optional) |
| Screen | 4.3" IPS 272*480 Touch Screen |
|---|---|
| Verification Type | Face, Fingerprint, Card, Password |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Unlock Way | Mobile APP/Password/Fingerprint/Key/Card |
| Fingerprint Capacity | 100 |
| Fingerprint Sensor | Capacitive Sensor |
| Tuya APP | Support IOS And Android System |
| Product Name | Visible Light Face Detection Attendance Machine |
|---|---|
| Recognition Method | Face/fingerprint/rfid/card/password |
| Display | 5 Inch HD IPS Screen |
| Face Capacity | 5,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Display | 2.8 Inch Capacitive LCD |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Optional Functions | Backup Battery/IC |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Size | 187*131*42mm |