| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| User Capacity | 10,000 |
| Record Capacity | 1,000,000 |
| Display Size | 5" HD Touch Screen |
| Display | 2.8 Inch TFT LCD |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Communication | TCP/IP, Ethernet(Landline), USB |
| Model NUmber | TDS19 |
|---|---|
| Verify Mode | Card, Password |
| Communication | TCP/IP, USB |
| Special Features | Time & Attendance |
| Material | Metal, Anti-vandal, IP68 Waterproof |
| Display | 10 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password, Fingerprint |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| Face Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 5" HD Touch Screen |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| User Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 5,000,000 |
| Screen | 5" IPS Touch Screen |
| Identification Style | Fingerprint, Face, ID Card, Password |
|---|---|
| Record Capacity | 300,000 |
| Communication | USB, TCP/IP, RS485, Cloud, WIFI(optional) |
| Screen | 2.8-inch TFT Color Screen |
| Language | Chinese/English/Thai/Spanish/Indonesian/Arabic |
| Product Name | Smart Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | RFID Card, Face, Pin |
| Recognition Speed | Within 0.2s |
| Identification Quantity | 5 Users/1 User |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Product Item | Face& Fingerprint Time Clock |
|---|---|
| Display | 4.3 Inch TFT Screen |
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
| User Capacity | 5,000 |
| Fingerprint/Card/Password Capacity | 5000 |
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
|---|---|
| Display | 5 Inch IPS Screen |
| Resolution | 1280* 720 |
| Camera | 200 Pixel Color Camera, 100 Pixel Infrared Camera |
| Communication | Wifi, Ethernet(Landline), USB |