| Product Name | Thermal Facial Access Control |
|---|---|
| Display | 8 Inch HD Touch Screen |
| Identification Way | Face, Password, Rfid Card |
| Language | English / Spanish / Thai / Spanish / Italian / Turkish / Arabic And So On |
| Network System | TCP/IP, C/S Lan, WIFI |
| Camera | 200W Pixel Hd Color Camera, 100W Infrared Camera |
|---|---|
| Display | 4.3"inch Capacitive LCD Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,WIFI, USB |
| LED | LED Double High Power Infrared Light |
| Resolution | 800*480 |
| Product Name | Facial Recognition Access Control Attendance System |
|---|---|
| Display | 5.0 Inch, HD 720*1280, Capacitive Touch Screen |
| Face Capacity | 5000 (50000 Optional) |
| Face Recognition Accuracy | 99.70% |
| Power Supply | 12V DC |
| Screen | 4.3-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 10000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000000 |
| Password Capacity | 10000 |
| Display Size | 5 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Screen | 5-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Face Capacity | 1,0000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 4.3 Inch HD Touch Screen |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Face Capacity | 1000 |
|---|---|
| User Capacity | 300000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi (Optional)/ Wiegand Input / Output |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| RAM/ROM | 256M DDR; 4G EMMC |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |