| Fingerprint Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Card Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 200,000 |
| Display | 2.4 Inch TFT Color LCD |
| Communication | USB, USB Flash Drive |
| Identification Style | Fingerprint, Face, ID Card, Password |
|---|---|
| Record Capacity | 300,000 |
| Communication | USB, TCP/IP, RS485, Cloud, WIFI(optional) |
| Screen | 2.8-inch TFT Color Screen |
| Language | Chinese/English/Thai/Spanish/Indonesian/Arabic |
| Type | Portable Biometric Face Recognition Employee Time Attendance Machine |
|---|---|
| Biometric Measurement | Face Recognition/Fingerprint Scanner |
| Display | 5 Inch Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,USB,WIFI |
| Warranty | One Years Warranty |
| User Capacity | 3,000/5,000 |
|---|---|
| Display | 2.8 Inch TFT Display |
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Voltage/current | 9V 1A |
| Standard Communication | TCP/IP, USB Driver |
| Display | 2.8 Inch TFT Display |
|---|---|
| Voltage/current | 9V 1A |
| User Capacity | 3,000/5,000 |
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Optional Function | GPRS/Wifi(Optional) |
| Identification Style | Face, Fingerprint, ID, Password, Palm |
|---|---|
| Communication | USB, TCP/IP, RS485, WIFI(optional) |
| Face Capacity | 1,000 |
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Screen | 4.3" IPS 272*480 Touch Screen |
|---|---|
| Verification Type | Face, Fingerprint, Card, Password |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
|---|---|
| User Capacity | 200000 |
| Password Capacity | 3000 |
| Display Size | 2.4 Inch TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 (Optional 50,000) |
| Record Capacity | 500,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Display | 2.8 Inch TFT Color Screen |
|---|---|
| Speaker | Voice Prompt (language Can Be Selected) |
| Capacity | 1000 Faces, 5000 Fingerprint, 5000 Cards |
| Log Capacity | 300,000 |
| Communication | TCP/IP, USB, Wifi ( Optional ) |