| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| FRR | <0.1% |
| FAR | <0.001% |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Brand | TIMMY |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi /USB Driver |
| Display Size | 2.8 Inch Color Screen |
| Model Number | TM F620 |
|---|---|
| Face Capacity | 3,000 |
| User Capacity | 200,000 |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| RAM | 256M DDR3L |
| ROM | 4G EMMC |
| Camera | 2MPHD Color Camera,2MP HD Infrared Camera,Wide Range Dynamic |
| CPU | MT6765 (G36), 8-core, 2.2GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4GB RAM+ 64GB ROM (Optional 6 + 128) |
| Screen Size | 5.0-inch High-definition Hard Screen, Resolution (720*1280) HD |
| Touch Screen | Capacitive Screen, Corning Fourth-generation Glass, 5-point Touch Control |
| Camera Pixel | Front 500WFF, Rear 1300WAF |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID(IC) |
| Record Capacity | 500,000 |
| Product Item | Face& Fingerprint Time Clock |
|---|---|
| Display | 4.3 Inch TFT Screen |
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
| User Capacity | 5,000 |
| Fingerprint/Card/Password Capacity | 5000 |
| Product Name | Al Dynamic Face Recognition Time Attendance Access Control Terminal |
|---|---|
| Screen | 5.0 Inch, HD 1280*720, Capacitive Touch Screen |
| CPU, NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G(0.6T) |
| RAM, ROM | 256MB DDR3; EMMC Flash 4GB |
| Face Capacity | 5000 |
| Product Name | Face Scan Access Control |
|---|---|
| Display | 10.1 Inch Screen |
| Communication Way | TCP/IP, WIFI, USB |
| Operating System | Linux 3.1 |
| Verification Mode | Face, Fingerprint, Rfid Card, Pin. |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
|---|---|
| User Capacity | 200000 |
| Password Capacity | 3000 |
| Display Size | 2.4 Inch TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |