| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Verification Speed | ≤ 1 Second |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi |
| Display Size | 2.8 Inch Color Screen |
| Face Capacity | 3000 |
|---|---|
| User Capacity | 110000 |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Type | EFace Recognition Door Access Control System With API |
|---|---|
| Biometric Measurement | Face Recognition/Fingerprint Scanner |
| Display | 5 Inch Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,USB,WIFI |
| Warranty | One Years Warranty |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 4 In One: Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 4 In One: Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Model NUmber | TDS19 |
|---|---|
| Verify Mode | Card, Password |
| Communication | TCP/IP, USB |
| Special Features | Time & Attendance |
| Material | Metal, Anti-vandal, IP68 Waterproof |
| Communication | TCP/IP, Wifi, USB Driver |
|---|---|
| Display | 4.3 Inch TFT Touch Screen |
| Voltage/current | 12V 1A |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| User Capacity | 10.000 |
| Display | 2.8-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| User Capacity | 5000 |
|---|---|
| Communication | TCP/IP/Wiegand/RS485/USB |
| Material | ABS+PCBA |
| Certificate | CE, ROHS, FCC |
| Warranty | 1 Year |