| Product Name | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Waterproof Guard Patrol Monitoring |
|---|---|
| Read Distance | 3-5cm |
| Application | Oil Pipeline,Chemical,Mining Industy |
| Weight | 120g |
| Read Time | 1 Second |
| Product Name | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Waterproof Guard Patrol Monitoring |
|---|---|
| Read Distance | 3-5cm |
| Application | Oil Pipeline,Chemical,Mining Industy |
| Battery Type | 3.7V Rechargeable Lithium Battery |
| Battery Capacity | 1,800 Mah |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| FRR | <0.1% |
| FAR | <0.001% |
| Face Capacity | 3000 |
|---|---|
| User Capacity | 110000 |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Face Capacity | 1000 |
|---|---|
| User Capacity | 300000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi (Optional)/ Wiegand Input / Output |
| OS | Android 11 |
|---|---|
| Language | Chinese And English (standard Version, Customizable In Multiple Languages) |
| User Capacity | 5000 Pieces |
| Face Capacity | 5000 Pieces |
| Card Capacity | 5000 Pieces |
| Display | 2.4 TFT Color LCD |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Optional Functions | Backup Battery/IC/GPRS/3G/4G |
| Biometric Measurement | Fingerprint |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Product Name | Face Scan Access Control |
|---|---|
| Display | 10.1 Inch Screen |
| Communication Way | TCP/IP, WIFI, USB |
| Operating System | Linux 3.1 |
| Verification Mode | Face, Fingerprint, Rfid Card, Pin. |
| Face Capacity | 1,000 |
|---|---|
| User Capacity | 5,000 |
| Transactions | 300,000 |
| Display Size | 2.8 Inch TFT Color LCD |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Model NUmber | TDS19 |
|---|---|
| Verify Mode | Card, Password |
| Communication | TCP/IP, USB |
| Special Features | Time & Attendance |
| Material | Metal, Anti-vandal, IP68 Waterproof |